V bánovskej nemocnici začína poskytovať svoje služby nový lekár estetickej medicíny

17.10.2024

V priestoroch Nemocnice AGEL Bánovce od októbra začal poskytovať svoje služby certifikovaný lekár estetickej medicíny MUDr. Amir Khan. Pacientkam bude k dispozícii každý utorok.

MUDr. Amir Khan v roku 2016 ukončil štúdium Všeobecného lekárstva na Univerzite Komenského v Bratislave a vďaka svojim umeleckým vlohám sa rozhodol vydať na cestu estetickej medicíny. V súčasnosti pôsobí na klinikách v Bratislave a Čadci, pričom od októbra svoje pôsobenie rozšíril aj v Bánovciach nad Bebravou. Sídliť bude v priestoroch Nemocnice AGEL Bánovce. „Svojim klientom ponúkam najmä vysokú odbornosť, bezpečnosť a anatomickú precíznosť, a to s použitím najnovších techník, poznatkov, postupov a trendov zo sveta estetickej medicíny. Verím, že každý si zaslúži vyzerať tak, aby sa cítil vo svojom tele skvelo, preto dbám na to, aby estetické riešenia odrážali jedinečnosť a krásu, ktorú máme danú,“ prezradil o sebe MUDr. Amir Khan.

V portfóliu ponúkaných služieb pacienti nájdu výplne pier, spánkov, líc, vrások či kruhov pod očami, aplikáciu botulotoxínu na formovanie jednotlivých tvárových oblastí či aplikáciu botulotoxínu za účelom odstránenia potenia. Okrem toho MUDr. Khan ponúka aj jedinečný systém biostimulácie pod názvom Sculptra, peptidovú kozmetickú výplň vrások Aquashine PTX, bioregeneračný materiál Profhilo a mnohé ďalšie moderné zákroky estetickej medicíny, ktoré sú celosvetovo uznávané. V bánovskej nemocnici bude objednaným pacientkam k dispozícii každý utorok, termín konzultácie je potrebné si dohodnúť vopred na tel. 0915 693 991.

[email protected]