Vianoce v bánovskej nemocnici

22.12.2016

Akútni pacienti budú počas Vianoc tráviť sviatky vo sviatočne vyzdobenej nemocnici. Tým, ktorých neobmedzujú diéty, sa bude podávať tradičná štedrá večera.

Detských pacientov rozveselilo v adventnom čase veľké množstvo nových hračiek. Sponzorsky ich zakúpila firma Báječné kvety z Nitry. Tá sa postarala i o výzdobu interiéru nemocnice. Z dobročinnej práce jej aranžérov sa stal moderný vianočný stromček, ktorý zdobí vstupnú halu  nemocnice.

,,Štedrovečerné menu bude poväčšine tradičné. Podávať sa bude hrachová polievka, obaľované rybie filé, zemiakový šalát a koláče,"  popísala najočakávanejšiu večeru v roku MUDr. Mina Bobocká riaditeľka NEMOCNICE Bánovce.

Rodičia a príbuzní môžu kedykoľvek počas Vianoc prísť za pacientmi. Pacienti, ktorým to zdravotný stav umožňuje, budú  sviatočné chvíle zdieľať spoločne s rodinou.

,,Všetky naše akútne oddelenia pracujú v bežnom režime ,"  dodala MUDr. Mina Bobocká.

Pohotovostné služby budú zabezpečené v plnej prevádzke, stomatologickú pohotovostnú službu nájdu pacienti najbližšie v Trenčíne. Potrebné Informácie pacienti nájdu na webovej stránke www.nemocnicabanovce.sk  alebo telefónom čísle 038 762 41 11.