Vianočné prianie MUDr. Mini Bobockej riaditeľky NEMOCNICE Bánovce

22.12.2016

Vianoce sú najľudskejší a najláskavejší čas v roku. Sú obdobím, keď sa každý snaží byť s blízkymi, keď si viac uvedomujeme silu priateľstva, lásky, úcty a obetavosti. To všetkom sú hodnoty, ktoré znamenajú veľa pre každú rodinu.

V mene celej našej nemocnice, ale aj osobne vám želám do nasledujúceho roku 2017 a do krásnych vianočných dní, nech sú naplnené spolupatričnosťou človeka k človeku. Prajem vám vnútornú silu, stály zmysel pre radosť z malých i veľkých vecí života. Rovnako i veľa zdravia, lásky, a potešenia z najbližších.

MUDr. Mina Bobocká