Oznam

15.7.2020

Vzhľadom na zhoršenie regionálnej epidemiologickej situácie súvisiacej s pandémiou COVID-19 od 15.7.2020 dochádza ku zmene pri vstupu do nemocnice:

- triáž pri vstupe do budovy nemocnice /hlavný vchod/ je zabezpečená:

V pracovných dňoch od 06.00 hod. – 16.00 hod. poverení kompetentní pracovníci nemocnice naďalej odmerajú prichádzajúcim telesnú teplotu, zabezpečia dezinfekciu rúk a skontrolujú rúška v súlade s odporučením Úradu verejného zdravotníctva.

V pracovných dňoch od 16:00 hod. - 22:00 hod. a počas víkendov a sviatkov od 7:00 hod. - 22:00 hod. si zabezpečuje vyššie uvedenú aktivitu APS / pohotovosť/, alebo prevádzka ZZ, na ktorú pacient prichádza.

- prísny zákaz návštev na lôžkových oddeleniach do odvolania

Zároveň Vás žiadame o prísnejšie dodržiavania hygienických opatrení /nosenie rúšok, dezinfekcia rúk,.../. V prípade pozitívnej epidemiologickej anamnézy kontaktovať RÚVZ Trenčín.