Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

038 / 762 41 11

O nemocnici

Nemocnica AGEL Bánovce zrekonštruovala sociálne zariadenia

16.7.2021

Nemocnica AGEL Bánovce zrealizovala v priebehu apríla až júna rozsiahlu rekonštrukciu sociálnych zariadení na prízemí nemocnice. Vyšla tak v ústrety pacientom a návštevníkom nemocnice a predovšetkým priblížila tieto základné služby na modernú úroveň. Samozrejmosťou sú aj pravidelné upratovacie služby vynovených priestorov a ich údržba.

„Rekonštrukcia sociálnych zariadení sa realizovala v priebehu mesiacov apríl až jún. V rámci

nej sa urobili aj nové rozvody vody, elektriny a odpadov. Toalety sme odlíšili aj vizuálne – farebne, bordovou sú označené sociálne zariadenia pre ženy a modrou pre mužov,“ hovorí MUDr. Mina Bobocká, riaditeľka nemocnice.

Celková investícia nemocnice do nových sociálnych zariadení predstavuje 16 000 EUR bez DPH. V novej podobe už slúžia pacientom a verejnosti niekoľko dní, všetci si rekonštrukciu pochvaľujú.  „Radi by sme v zmenách pokračovali aj ďalej, najbližšie nás čaká rekonštrukcia vchodu do nemocnice, výmena protipožiarnych dverí na 2. a 3. poschodí a v neposlednom rade plánujeme zriadiť CT pracovisko, ktoré v našom regióne veľmi chýba,“ uviedla MUDr. Bobocká.

Späť

Kontakt pre médiá

Mgr. Eva Peterová, hovorkyňa AGEL SK

Mgr. Eva Peterová
hovorkyňa AGEL SK
hovorca@agel.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností Skupiny AGEL