Bánovská nemocnica povolila návštevy pacientov

25.4.2022

Nemocnica AGEL Bánovce od 22. apríla 2022 povolila návštevy pacientov. Toto rozhodnutie, ktoré s malými prestávkami platilo takmer dva roky, súvisí so zlepšenou epidemiologickou situáciou a novou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva.

Príbuzní či známi, ktorí prídu svojich blízkych navštíviť, nesmú mať príznaky COVID-19 a nesmú mať ošetrujúcim lekárom nariadenú domácu izoláciu a liečbu. Pri návšteve v nemocnici musia použiť respirátor FFP2 alebo FFP3.

Návštevné hodiny sú v Nemocnici AGEL Bánovce v utorok, štvrtok a v nedeľu v čase od 14:00 do 16:00 hod. Ošetrujúci lekár má právo rozhodnúť o okamžitom ukončení návštevy v prípade, že návštevník nedodržal stanovené protiepidemiologické opatrenia.