Návštevy pacientov hospitalizovaných v bánovskej nemocnici opätovne povolili

4.11.2022

Nemocnica AGEL Bánovce od 4. novembra 2022 po dvojtýždňovom zákaze opätovne povolila návštevy pacientov. Toto rozhodnutie súvisí so zlepšenou epidemiologickou situáciou.

Príbuzní či známi, ktorí prídu svojich blízkych navštíviť, nesmú mať príznaky COVID-19, ani ošetrujúcim lekárom nariadenú domácu izoláciu a liečbu. Počas celého trvania návštevy musia mať riadne nasadený respirátor FFP2 alebo FFP3, prekrývajúci ústa aj nos.

Návštevné hodiny sú v Nemocnici AGEL Bánovce v utorok, štvrtok a v nedeľu v čase od 14:00 do 16:00 hod. Ošetrujúci lekár má právo rozhodnúť o okamžitom ukončení návštevy v prípade, že návštevník nedodržal stanovené protiepidemiologické opatrenia.